Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

exclusion

Lista produktów według marki BAHCO

BAHCO

1862 Kiedy Göran Fredrik Göransson założył Högbo Stål i Jernwerks AB w Szwecji, aby wytwarzać najwyższej jakości stal, zapoczątkował proces konwertowania w tzw. gruszkach Bessemera i nieświadomie umożliwił wyprodukowanie naszego pierwszego brzeszczota.

1886 Göran używał najwyższej jakości stali, która wcześniej była wykorzystywana do produkcji haczyków na ryby, aby zapoczątkować produkcję naszych pierwszych brzeszczotów. Oznaczeniem najwyższej jakości był emblemat haczyka z rybą umieszczony na każdym brzeszczocie.

1892 Johan Petter Johansson wynalazł klucz nastawny, który był podstawą do zaprojektowania tzw. klucza szwedzkiego — wynalazku spopularyzowanego obecnie na całym świecie!

1916 Berndt August Hjorth odkupił Enköpings Mekaniska Verkstad od Johana Pettera Johanssona i skrócił nazwę firmy, która od tamtej pory jest znana jako Bahco.

1969 Wprowadzenie bimetalicznych brzeszczotów do piły ramowej Sandflex® rozpoczęło nową erę w technologii cięcia metalu.

1982 Firma Bahco prezentuje wkrętaki ERGO™. Nasze narzędzia są najlepszym wyborem dla profesjonalistów, którzy wybierają tylko to, co najlepsze.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij