Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

exclusion

Lista produktów według marki WIHA

WIHA

80 lat historii firmy – 80 lat rozwoju pomysłów, mających na celu ułatwienie oraz usprawnienie codziennej pracy profesjonalistów na całym świecie.

Założona w 1939 roku jako mały rodzinny zakład, firma Wiha oferuje dzisiaj prawie 10 000 precyzyjnych narzędzi klientom na całym świecie i ma ugruntowaną pozycję na rynku jako siła napędowa innowacji. Wiha opiera się przy tym na ścisłej współpracy z własnymi firmami produkcyjnymi i handlowymi oraz partnerami w ważnych strefach ekonomicznych Europy, USA i Azji. Od początku firma Wiha kieruje się zasadą mocnego i zrównoważonego wzrostu:

dzięki skoncentrowaniu zasobów na tych segmentach produktów i rynku, które zapewniają wystarczający potencjał stałego wzrostu. Ta myśl, w połączeniu ze szwarcwaldzką pasją do tworzenia nowych pomysłów, majsterkowania i precyzji, stanowi siłę napędową dla przeszłych i przyszłych etapów rozwoju.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij