Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów według marki TYROLIT

TYROLIT

jest jednym z wiodących na światowych rynkach producentów narzędzi do szlifowania, cięcia, wiercenia i obciągania, jak również urządzeń dla przemysłu budowlanego.

Ta należąca do Grupy Swarovski rodzinna firma z siedzibą w Tyrolu, w miejscowości Schwaz, istnieje od 1919 roku i zatrudnia obecnie ponad 4.500 pracowników w 29 miejscach produkcyjnych w 11 krajach i na 5 kontynentach. TYROLIT wytwarza 80 000 różnych produktów w takich branżach, jak obróbka metali i narzędzi precyzyjnych, budownictwo i kamień – ceramika – szkło. Są one oferowane klientom na całym świecie przez ponad 37 przedsiębiorstw handlowych i dystrybutorów w 65 krajach. Produkty TYROLIT szlifują, tną i wiercą najrozmaitsze materiały o dowolnej twardości, z wykorzystaniem zaawansowanej technologii z Tyrolu. Eksperci z firmy TYROLIT są na całym świecie znani z umiejętności sprostania najróżniejszym wyzwaniom i są cenionymi partnerami przy projektowaniu nowych i innowacyjnych rozwiązań.

287,51 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
ZASTOSOWANIE: kruszywa betonowe od miękkich do średnio twardych.
439,37 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
Zastosowanie kruszywa betonowe od miękkich do średnio twardych. 
4,00 zł
Dostępne
Ściernica do cięcia do stali nierdzewnej w wersji BASIC jest stosowana do cięcia blach, profili, rur, prętów o małych średnicach oraz materiału twardego.
14,00 zł
Dostępne
Ściernica PREMIUM LONGLIFE C-TRIM dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji umożliwia skuteczne usuwanie naddatku materiału i całkowite wykorzystanie ściernicy przy niezmiennej...
14,00 zł
Dostępne
Ściernica listkowa Premium ma solidną konstrukcję dzięki zwiększonej liczbie blisko rozmieszczonych klap, dzięki czemu ta tarcza może wytrzymać nawet największe obciążenia.
4,00 zł
Dostępne
Tarcza zaprojektowana zarówno do stali, jak i stali nierdzewnej TYROLIT BASIC 2w1 o numerze 34332871 zastąpiła dotychczasową tarczę w segmencie Basic do cięcia stali i stali...
4,50 zł
Obecnie brak na stanie
Tarcza do cięcia stali nierdzewnej 125x0,75 wypukła PREMIUM TYROLIT 282150. Supercienka ściernica: Ogranicza wydzielanie pyłu o 30%. Narzędzie pracuje bez zakleszczania.
11,00 zł
Dostępne
Wprowadzenie linii PREMIUM CUT AND GRIND umożliwia wykonanie za pomocą tylko jednego narzędzia takich prac, jak szlifowanie, wyrównywanie zadziorów, nadawanie kształtu jak i...
5,80 zł
Dostępne
Ściernice do cięcia TYROLIT PREMIUM nowej generacji zapewniają większą wydajność w stosunku do innych ściernic PREMIUM przy znacznym ograniczeniu zużycia narzędzia.
14,00 zł
Dostępne
Ściernica listkowa Premium ma solidną konstrukcję dzięki zwiększonej liczbie blisko rozmieszczonych klap, dzięki czemu ta tarcza może wytrzymać nawet największe obciążenia.
19,00 zł
Dostępne
Tyrolit tarcza diamentowa do betonu 125 x 22,2mm eco 609175
151,00 zł
Dostępne
Tarcza diamentowa do płytek ceramicznych 125x1,2x22,23 do cięcia na sucho, segment 10 mm TYROLIT 639560
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij