Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Pilarka ręczna Hikoki 1050W Brushless Motor C6MEYWBZ

Obecnie brak na stanie

Pilarka ręczna Hikoki 1050W Brushless Motor C6MEYWBZ

Obecnie brak na stanie
1 321,02 zł
1 188,92 zł 1 321,02 zł
Brutto
Sieciowa ręczna pilarka tarczowa C6MEY WBZ HiKOKI z silnikiem bezszczotkowym to prekursor technologii indukcyjnej w pilarkach ręcznych.
Obecnie brak na stanie

Wysyłka: 5 dni roboczych

Producent:
EAN: 4966376326860
Indeks: C6MEYWBZ
Opinie:

 

0 Opinii
| Dodaj opinie
Sprawdź cennik dostawy
Cennik wysyłki
Inpost paczkomaty 15,00 zł
Kurier 20,99 zł
Kurier pobranie 23,99 zł
Odbiór osobisty
Sklep stacjonarny Gdańsk Za darmo
ul. Leczkowa 21, 80-432
Sklep stacjonarny Bąkowo Za darmo
ul. Ordynacka 3, 83-050
Inne innowacyjne funkcje to tryb cichej pracy, który automatycznie zmniejsza obroty i emisję hałasu w czasie pracy bez obciążenia. Kolejne funkcje poprawiające komfort i bezpieczeństwo to łagodny rozruch i hamulec tarczy. Tylny wyrzut wiórów i możliwość podłączenia poprzez adapter odkurzacza jest klasycznym rozwiązaniem, które posiada alternatywę w postaci nadmuchu powietrza na linię cięcia. Głębokość cięcia jest regulowana w łatwy sposób, co skłania do optymalnego nastawienia, czyli takiego, w którym cięcie wykonuje maksymalna ilość zębów. Miejsce pracy oświetla dioda LED, co w połączeniu z przedmuchem optymalizuje widoczność linii cięcia. Przewód może być prowadzony obok pilarki lub za pilarką przy pomocy specjalnego zaczepu. Dodatkowe tylne mocowanie umożliwia zastosowanie prowadnicy z dwoma trzpieniami, które gwarantuje dużą precyzję prowadzenia. Model C6MEY to zaawansowana technologicznie, precyzyjna, ergonomiczna i efektywna pilarka do szybkich cięć na maksymalną głębokość 66mm.

Moc znamionowa: 1050W

Średnica otworu tarczy: 30mm

Rodzaj zasilania: sieciowy

Średnica zewnętrzna tarczy: 165mm

Prędkość obrotowa na trybie mocnym: 4100obr./min

Prędkość obrotowa na trybie cichym: 2500obr./min

Brak opinii użytkowników.

Warunki gwarancji elektronarzędzi Hikoki
 
1. Elektronarzędzia HIKOKI są objęte gwarancją na okres :
• 12 miesięcy – zakup na fakturę (maszyny użytkowane w rzemiośle oraz przemyśle)
• 24 miesiące  - zakup na paragon (maszyny użytkowane amatorsko)
• 36 miesięcy dla wszystkich elektronarzędzi które zostaną zarejestrowane online na stronie
https://hikoki-narzedzia.pl/gwarancja/zarejestruj-urzadzenie w terminie 30 dni liczonych od daty zakupu. Podstawą respektowania przedłużonej gwarancji będzie certyfikat rejestracji, oryginalna prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna oraz dowód zakupu.
3-letni okres gwarancji obejmuje w pełnym zakresie akumulatory i ładowarki będące elementem składowym prawidłowo zarejestrowanej maszyny akumulatorowej.

2. Gwarancją są objęte wyłącznie maszyny wprowadzone do obrotu na terenie Polski przez Hikoki Power Tools Polska Sp. z o.o.

3. Gwarancja obejmuje wady materiałowe, wady produkcyjne i montażowe, które w przypadku wystąpienia zostaną bezpłatnie usunięte.

4. Gwarancja będzie respektowana tylko i wyłącznie na podstawie oryginalnej, prawidłowo wypełnionej karty gwarancyjnej dostarczonej wraz z dowodem zakupu. Prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna powinna zawierać:
• model maszyny,
• numer seryjny maszyny,
• datę sprzedaży,
• pieczęć punktu sprzedaży,
• podpis klienta.
 

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij