Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Szlifierka Hikoki z przeznaczeniem do betonu 1900W GM13YWTZ

Niedostępne

Szlifierka Hikoki z przeznaczeniem do betonu 1900W GM13YWTZ

Niedostępne
2 323,47 zł
2 091,12 zł 2 323,47 zł
Brutto
Szlifierka do betonu Hikoki GM13YWTZ posiada mocny silnik, dzięki któremu operator w wydajny sposób usuwa nierówności w elementach i powierzchniach betonowych.
Dodaj do listy życzeń
Zamów telefonicznie
Niedostępne

Wysyłka: 5 dni roboczych

Producent:
EAN: 4966376338603
Indeks: GM13YWTZ
Opinie:

 

0 Opinii
| Dodaj opinie
Sprawdź cennik dostawy
Cennik wysyłki
Inpost paczkomaty 10,00 zł
Kurier 18,99 zł
Kurier pobranie 21,99 zł
Odbiór osobisty
Sklep stacjonarny Gdańsk Za darmo
ul. Leczkowa 21, 80-432
Sklep stacjonarny Bąkowo Za darmo
ul. Ordynacka 3, 83-050
System szczotek został zamontowany na sprężynie, dzięki czemu powstające podczas pracy pyły są skutecznie odsysane - w celu zmaksymalizowania efektu pracy bezpyłowej zaleca się pracę z odkurzaczem przemysłowym producenta (niedostępne w zestawie). Możliwość regulacji prędkości obrotowej wprowadza większą kontrolę nad pracą narzędzia, dostosowując ją do swoich potrzeb. Ergonomiczna konstrukcja i regulowana w 6 pozycjach rączką typu D zwiększają komfort pracy. Urządzenie doskonale sprawdza się przy szlifowaniu blisko krawędzi, ze względu na zintegrowany system szczotek na zawiasach zamieszczony na uchwycie magnetycznym. Osłona ssąca i kołnierz z aluminium zapewniają większą wygodę podczas prowadzenia działań. Ochrona przed ponownym uruchomieniem zwiększa poziom bezpieczeństwa - jej uruchomienie się sygnalizowane jest poprzez miganie diody LED w pokrętle ustawień.

Masa: 3,5 kg

Moc: 1900 W

Prędkość obrotowa: 3800 / 8200 rpm

Przyłącze do odsysania pyłu: tak

Praca na mokro: nie

Średnica talerza: 125 mm

Brak opinii użytkowników.

Warunki gwarancji elektronarzędzi Hikoki
 
1. Elektronarzędzia HIKOKI są objęte gwarancją na okres :
• 12 miesięcy – zakup na fakturę (maszyny użytkowane w rzemiośle oraz przemyśle)
• 24 miesiące  - zakup na paragon (maszyny użytkowane amatorsko)
• 36 miesięcy dla wszystkich elektronarzędzi które zostaną zarejestrowane online na stronie
https://hikoki-narzedzia.pl/gwarancja/zarejestruj-urzadzenie w terminie 30 dni liczonych od daty zakupu. Podstawą respektowania przedłużonej gwarancji będzie certyfikat rejestracji, oryginalna prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna oraz dowód zakupu.
3-letni okres gwarancji obejmuje w pełnym zakresie akumulatory i ładowarki będące elementem składowym prawidłowo zarejestrowanej maszyny akumulatorowej.

2. Gwarancją są objęte wyłącznie maszyny wprowadzone do obrotu na terenie Polski przez Hikoki Power Tools Polska Sp. z o.o.

3. Gwarancja obejmuje wady materiałowe, wady produkcyjne i montażowe, które w przypadku wystąpienia zostaną bezpłatnie usunięte.

4. Gwarancja będzie respektowana tylko i wyłącznie na podstawie oryginalnej, prawidłowo wypełnionej karty gwarancyjnej dostarczonej wraz z dowodem zakupu. Prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna powinna zawierać:
• model maszyny,
• numer seryjny maszyny,
• datę sprzedaży,
• pieczęć punktu sprzedaży,
• podpis klienta.
 

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Konto
Zamknij