Koszyk  

jest pusty

NASZE PRODUKTY

Stojak oświetleniowy LED SMD 100W

Stojak oświetleniowy LED SMD 100W
LM100R
16004

Cena: 873,30 zł brutto

Gwarancja: 3 lata
Dostępność: W stałej sprzedaży


Moc: 100 W
Efektywność: 8200 Lm
Ilość diod LED: 240
Długość przewodu: 5 m
Wysokość stojaka: 2,5 m
      
Waga stojaka: 5 kg
Waga lamp i belki: 3,5 kg
      
Współczynnik bezpieczeństwa: IP 54
Gwarancja na naświetlacz: 3 lata
Żywotność lampy: 50.000 roboczogodzin
Barwa światła: 6000 K, zimno biała
Poziom oddawania światła: >80 RA

Certyfikacja naswietlacza: DEKRA number 3173530 01AOC

Stojak oświetleniowy marki Partnersite jest dedykowany do oświetlenia stanowisk pracy przy wykonywaniu różnych prac budowlanych.
Lampa i stojak są wykonane z najlepszych materiałów gwarantujących niezawodność przez długie lata użytkowania. Produkt jest przede wszystkim dedykowany dla
firm wynajmujących sprzęt budowlany lub wykonujących prace w różnych miejscach gdzie jest potrzeba częstego przemieszczania źródła światła.

Zalety produktu

- Stojak jest lekki a zarazem trwały. Dodatkowo do mechanizmu zaciskowego jest zastosowany bolec blokujący, który uniemożliwia usuniecie się lampy ze statywu.
- Naświetlacz posiada specjalna kratkę ochronna zabezpieczającą szkło przed stłuczeniem.
- Naświetlacze są wykonane w obudowie aluminiowej stanowiącej jednocześnie radiator doskonale odprowadzający ciepło. Obudowa naświetlacza zapewnia stopień szczelności IP 65 co pozwala na wykorzystanie naświetlacza zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz bez obawy o przenikanie ciał stałych i wody do wnętrza obudowy.
- Naświetlacze posiadają szerokie pole rozstawienia diod powodujące bardzo korzystne właściwości świetlne dużo wydajniejsze niż w przypadku centralnego skupienia diod z dużym odbłyśnikiem. Taki układ diod zmniejsza wrażenie oślepienia oraz powoduje lepsze rozproszenie światła dzięki czemu oświetlane pomieszczenie lub powierzchnia są doświetlone równomiernie w pełnym zakresie kąta padania światła.
- Stojak posiada podwójne wzmocnienia nóg i większy rozstaw (1,4m) zapewniając większą stabilność.
- Istnieje możliwość zamocowania stopy z otworem do zakotwiczenia stojaka, jeśli prace są wykonywane na nierównym i miękkim podłożu.
- Wszystkie materiały są powlekane antykorozyjna farba lub cynkowane, żeby elementy nie ulegały korozji.
- Zastosowano przewód przyłączeniowy z wtyczką nierozbieralną kątową z podwójnym układem styków ochronnych H05RR-F 3x1,0 (guma).